Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2017, 22:21   #2
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
W takim razie witam zgromadzonych, wliczając panów, panie i pączki. Bawmy się tu dobrze.

Moją postacią w sesji będzie Johnny English. Z wyglądu jest to wysoki i teoretycznie przystojny facet w garniturze. Teoretycznie, ponieważ w praktyce jego garnitur jest nie na miarę, luźno zwisając z jego przygarbionej postury, a zdobiące głowę długie włosy są może czyste ale ogółem niezadbane.

Superbohaterując Johnny zakłada na siebie maskę w kształcie czaszki i przedstawia się innym jako Undead. Nie robi tego specjalnie często, mając dość byle-jakie nastawienie do zachowywania anonimowości. Jego napędem do działania jest proste poczucie sprawiedliwości: krzywdzić innych po prostu nie wypada. W działaniu pomaga mu jego ogromny zasób niemożliwości: jest powolny, bezsilny, ma słabą kondycję i nie-najlepszy wzrok. Na szczęście jest też, uwaga, nieśmiertelny. Przynajmniej póki nie odkryje jakiegoś swojego kryptonitu, ale ja nic o takich rzeczach nie wiem.

Z charakteru Johnny to leniwy cwaniak, pijak i ogółem wyluzowany hedonista. Jest raczej człowiekiem spokojnym, nie łatwym do sprowokowania ale za to źle wychowanym. Na szacunek z jego strony trzeba zasłużyć, a nie po prostu być grzecznym. Ah, Johnny zna się na magii ale tylko od strony teoretycznej. W samej praktyce jest mugolem.
 
Fiath jest offline