Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 17:10   #1
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Arrow Symbolika w Grach Fabularnych?

Nie, nie będzie tu żadnego settingu ani sesji. Nie, nie będzie nowych profesji. No i w końcu-wiedźminów też nie ; ) O co chodzi? Już mówię, czy raczej piszę...

W literaturze pięknej często natrafiamy na niby typowe dla liryki metafory. Przykładów przytaczać nie będę, bo chyba każdy w miarę oczytany spotkał się choć raz z Conradem czy Kafką (no i podałem przykłady, szfak :P). Chyba już wiecie o co mi chodzi?

Jak to wygląda u was, w sesjach? Myślałem nad małym artykułem na ten temat, ale wcześniej chciałbym zapoznać się z paroma waszymi przykładami, drodzy forumowicze. W jakich chwilach staracie się ukazać graczom jakieś zdarzenie/osobę/przedmiot jako symbol lub alegorię czegoś? W jakich sytuacjach, w jakich systemach, dlaczego i kiedy?

Zapraszam do dyskusji, hyhy ; )
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem