Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2017, 14:37   #2
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cześć. Witajcie. To dla mnie pierwsza sesja tutaj i wszyscy są nowi, poza Bounty'm z którym kiedyś byliśmy współgraczami (wieki temu).
Strasznie się cieszę i jestem podekscytowana, mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić.
To tak na szybko, zacznę ogarniać i kminić jak tylko uporam się z pracą. A, zastanawiam się też czy nie zmienić ksywki postaci, chociaż tak fajnie mi się kojarzy - chociaż z drugiej strony to że mylą ją z inną osobą z zespołu nawet do niej pasuje.
Swoją drogą miałam wielką nadzieję że jak się dostanę to dostanie się też właściciel "Billy'ego", bo "Cyberpunk" to ogólnie świetny album Idola i rozegrałam przy nim swego czasu świetną sesję.

p.s. Jaram się jak gitara Jimiego Hendrixa.
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 27-11-2017 o 13:30.
Selyuna jest offline