Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2017, 16:45   #9
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
To ja tylko jeszcze z jednym pytaniem i spadam przebijać się przez Mordor do domu.
Coś będziemy jeszcze ustalać jeśli chodzi o zakresy muzyczne naszej kapeli? Bo tak jak już czytam opis postaci Miry to mam wrażenie że możemy się gatunkowo rozminąć. Krucha pewnie będzie tu granica pomiędzy szukaniem konsensusu a podrzucaniem motywów które nas jarają osobniczo - ale tak z charakteru mojej postaci to mogła kilka razy zaliczyć publicznie facepalma na początek jednego z monologów. (chociaż sam pomysł zagadywania publiczności uważa za super fajny i w ogóle docenia że ktoś jej daje możliwość szybko spalić fajka / odlać się / znaleźć jeden z dziesiątek jej instrumentów który się właśnie zawieruszył a będzie potrzebny do kolejnego kawałka, tak mniej więcej dwa razy po pięć sekund). Chociaż właściwie jak zaczynam o tym myśleć to to może być też ich sceniczny stały element programu, że Howl coś tam dotnie, coś żartobliwie skomentuje, i takie ścieranie się też jest bardzo fajne.
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline