Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 19:07   #6
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 9346 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Słów kilka o wokalistce.

LIZ DELAYNE
Że Liz jest zajebista, to raczej widać. I nie chodzi tylko o to, że jest ładna. Ludzie do niej ciągną jak ćmy do płomienia. Odważny look. Tatuaże. Piercing. Niby abnegatka ale co nie założy wygląda stylowo.

Charakter: Liz to taki rockowy rebel. Buntownik z wyboru. Czasem zaczepna ździra, czasem zagubiona dziewczynka, którą trzeba się zaopiekować. Totalnie nieprzewidywalna.
Nie kryje się z używkami. Pewnie nadużywa alkoholu. Skora do bójek, do rzucania mięsem. Chodząca bomba zegarowa. Muzyka to jej życie, ale nie chce się sprzedać za wszelką cenę. Podstawa to wolność. Mówić co się chce mówić, robić co się chce robić. Bez sznurków. Pokazać fucka do holowizji albo jebnąć dziennikarzynę w jaja jeśli naruszył granice jej prywatności.
Wpadanie w tarapaty to jej specjalność.

Praca: Na koncie, z tego co wiadomo, ma wiele pracy dorywczych. Od barmanki, przez wyprowadzacza psów, sprzątaczkę hotelową, sekretarką. Nigdy dłużej niż miesiąc na jednej posadzie.

Rodzina: Liz o rodzinie nie lubi gadać. Zapytana mogła przebąknąć, że matka nie żyje a z ojcem nie rozmawia.
Często można ją spotkać w towarzystwie najlepszego kupla - Rasco. Wiadomo, że zaczynali lata temu w jednej kapeli o wdzięcznej nazwie - Dead Whore.

Jeździ rowerem.
Holofon w zegarku.
Mieszka z zespołem nad klubem Warsaw.
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 29-09-2017 o 19:22.
liliel jest offline