Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 21:26   #105
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kapitularz w opactwie Dominikanów, drugie konklawe.

Zapytany o geografię okolicy Wilhelm Weismuth wyjął z sakiewki kawałek kredy i na środku stołu wyrysował mały domek z krzyżem.

Gerge zaś westchnął ciężko i opowiedział dokładnie to samo co poprzedniego wieczoru opowiadał już siostrze Annie i Walterowi.

Twarz Kamil rozjaśniła się mimo męczącej ją choroby. Zdawało się, że Pan oświecił ją w jakiś nadprzyrodzony sposób. Jednak wrażenie szybko minęło. Jej twarz pobladła i wbiła oczy w podłogę. Nadeszło zwątpienie.

W tym czasie stary paladyn skończył swoje dzieło.


- Tu jest katedra płocka - wskazał na pierwszy narysowany symbol na środku stołu.
- Tu jest klasztor Benedyktynów w Mogilnie - wskazał na drugi symbol krzyża wyrysowany na stole.
- Tutaj ponoć grasuje czarownica - symbolizował ją pokraczny symbol kobiety w sukni na przeciwległej stronie stołu.
- Tu jest Suchodół - wskazał na symbol “kury” - tam właśnie bestie kury sieką. A tutaj - wskazał na symbol kłosa przy dłuższym brzegu stołu. - Tutaj zaproszono nas na dożynki przed Wniebowzięciem.
Na sam koniec położył lewą rękę na części pełnej krótkich pionowych kresek.
- A to jest las w którym siedzą bestie i Vistula. “Przeklęta rzeka” z wizji siostry Anny i brata Gergego.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline