Wątek: T.I.M.E Stories
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2017, 21:38   #7
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Uwielbiam kusić
Jak pisałam w opisie rekrutacji posty nie muszą być długie, ważne by się dobrze bawić, a nie by pisać epistoły.


Jeszcze tak dla uzupełnienia.
Po otrzymaniu pierwszych kart nasunęło mi się coś, czego nie napisałam w rekrutacji, bo jakoś wydawało się oczywiste.
Proszę do karty postaci załączyć jakiś jej obrazek (każdy agent dostanie kartę identyfikacyjną i musimy mieć na nią jakieś zdjęcie )

Wiecie jak to jest:
Twarz fotografowanego musi być skierowana prosto w obiektyw aparatu, a głowa nie może być przekrzywiona. Zdjęcie powinno przedstawiać widoczny owal twarzy, bez półprofilu. Poza tym wygląd twarzy ma być naturalny, zamknięte usta oraz całkowicie widoczne brwi. Oczy muszą być naturalnie otwarte, widoczne wraz ze źrenicami (np. nie mogą być zakryte przez włosy) i skierowane prosto w obiektyw.
Na fotografii nie można mieć nakrycia głowy, okularów z ciemnymi szkłami ani innych rzeczy, które mogłyby utrudnić rozpoznanie osoby fotografowanej. Ponadto zdjęcie powinno przedstawiać całą głowę i górną część barków, a twarz powinna zajmować 70-80% zdjęcia.



Oczywiście żartuję...
...ale coś w tym jest...
...no ale nie do końca...
 
__________________
The lady in red is dancing in me.
Eleanor jest offline