Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2017, 11:38   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Skończyły mi się pomysły na przydatne moce a taka iluzja zapachu mogłaby zostać wykorzystana w przydatny sposób np. Jako crowd control bo wrogowie muszą powstrzymywać wymioty albo chloroformem uśpić kogoś i porwać :P

A co do postaci to lubię tworzyć ekstrema polityczne bo fajnie się odgrywa był już biały rasista ex neonazista, czarna rasistka wojująca feministka (dosłownie) to teraz myślałem nad ultra lewicą .

Ok spróbuje coś normalniejszego bo znów przyjdzie El i mi napiszę że z krowy robię baletnice

Bo robienie kolejnego speedstera to nudne by było muszę jeszcze pomyśleć w sumie to nie powinniem zapiswać się do kolejnej sesji bo czasu będzie mało ale ostatnio mi jedna sesja odpadła a chciałem u ciebie jeszcze kiedyś zagrać w super hero.

Dobra ok nowy koncept student MIT który jest opentany przez Gremlina i ma moc tworzenia / niszczenia prostych przedmiotów mechanicznych. Czyli taka technopatia ale ograniczona tylko do prostych konstrukcji żadnego hakowania czy rządzenia komputerami ale np. Można zepsuć jakąś część mechaniczną w kamerze albo prosty zamek w drzwiach albo spust spluwie.

To byłoby przydatne goblin byłby czymś w rodzaju symbionta / ducha zemsty mógłby pomóc tworzyć przydatne rzeczy ale postać musiałaby karmić jego apetyt na zniszczenie dlatego zostałby street lvl herosem żeby skanalizować tą potrzebę w jakieś przydatny społecznie sposób.

Jak się spodoba to szerzej rozpiszę.
 
Brilchan jest offline