Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2017, 08:09   #9
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 11419 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację


ylee w końcu zasnęła a do rana nie wydarzyło się już nic niezwykłego. Ciężko było im się zebrać, gdy szarówka poranka wlała się do ich sypialni przez odsłonięte zasłony, jednak nie mogli sobie pozwolić na leniuchowanie. Wypili wspólnie poranną kawę, nie rozmawiając o nocnym zajściu, jakby było tylko kolejnym złym snem, po czym pojechali do centrum. Rylee zaparkowała nieopodal pozostawionego na ulicy wozu Luke'a, pożegnała się z nim czule a mężczyzna zapewnił, że wpadnie do niej po południu. Dwie minuty później wchodziła już do popularnej w miasteczku jadłodajni "Jerry's Diner", która przywitała ją zapachem świeżo parzonej kawy i tostów.


Miejsce było tu, odkąd pamiętała. To tutaj spotykała się z przyjaciółmi po lekcjach, to tutaj wyprawiane były wszelkie uroczystości, od urodzin, aż po stypy. Prowadził je wesoły i gadatliwy Jerry Drinkwater, którego obecnie wspierała w biznesie reszta jego rodziny. Domowa atmosfera i świetne jedzenie były tym, co przyciągało do tego miejsca a niektórzy z mieszkańców Devils Lake właśnie tutaj zaczynali swój dzień ciepłą kawą i burgerem. Rylee rozejrzała się i w jednym z boksów pod oknem dostrzegła machającą jej na powitanie, uśmiechniętą Altheę Woodridge.


Burza rudych, kręconych włosów i nie znikający z ust uśmiech były znakami rozpoznawczymi kobiety. Althea była nauczycielką francuskiego w lokalnym liceum i miała bardzo dobre notowania zarówno u uczniów, jak i kolegów z pracy. Bo w sumie jej nie dało się nie lubić. Przebojowa, wygadana, z osobliwym poczuciem humoru - tak w skrócie można było opisać najlepszą przyjaciółkę Rylee.
- Cześć, stara, siadaj. - Woodridge przywitała ją na swój sposób. - Coś niewyraźnie dziś wyglądasz, miałaś ciężką noc?

 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline