Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 15:48   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Odszedłem z innych powodów niż jakość sesji, ale nie miałem ochoty wracać. Ogólnie nawet jeżeli sesja jest zła to staram się w nią grać do końca niezależnie, czy jestem MG (no, tutaj mogę przyspieszyć koniec i po problemie), czy graczem. W tym jednak przypadku przed moim odejściem czułem, że sesja sypie się i głównie z tego powodu nie odezwałem się po powrocie na forum. Ryo namawiała do powrotu, więc to miłe z jej strony.

Raport ciekawy, fajnie by było jakbyś go rozwinął.

Gracze grali w porządku, MG też prowadził w porządku, więc niech nie bierze do siebie poniższych minusów. Zdarza się najlepszym, a poza tym jest to moje subiektywne zdanie jako kogoś kto czytał w 100% wszystko co dotyczyło jego postaci o ile miałem zaznaczone, że dotyczyło mojej postaci, a takto część pozostałych odpisów.

Trik:
  • Jeżeli zamierza się tworzyć akapit odpisu MG o konkretnej postaci to dobrze na jego początku zaznaczyć nazwę postaci na przykład: Wojownik.
  • Jeżeli zamierza się tworzyć akapit odpisu MG o konkretnej postaci, która dotyczy również innych postaci to dobrze na jego początku zaznaczyć nazwy postaci na przykład: Łucznik (i Wojownik) albo Wojownik (i reszta) albo Wszyscy (oprócz Wojownika).

Plusy:
  • Klimat sterowca (wiem, że to było coś magicznego, ale zostaję przy tej nazwie).
  • Interakcje między postaciami zanim sterowiec został przywiązany do drzew.
  • Scena burzy i walki z małpami - w zakresie tych, którzy byli na sterowcu.
  • Zaczątek śledztwa na samym początku, że postaciom ginęły rzeczy.

Minusy:
  • Dawało się odczuć, że wszystko jest grubymi nićmi szyte, a wątki wrzucane są bez jakiegoś głębszego planu. Być może to błędne odczucie, no ale takie miałem. Wątek śledztwa zakończył się niczym wejście na minę przeciwpiechotną, umożliwienie ucieczki jakiemuś niewidzialnemu stworzeniu też przecięła ciekawy wątek, a i zbytni podział drużyny doprowadził do większego chaosu w sesji.
  • Ekspedycja poruszająca się sterowcem została zaatakowana przez małpy i to spotkanie wyglądało groźnie. Sterowcem. Małpy.
  • Ekspedycja była złożona z dość losowej załogi.
  • Żadnych wątków osobistych, no bo postacie były wyrwane ze swojego naturalnego środowiska (no chyba że ktoś miał inaczej - Ryo?).
  • Element eksploracji, który najwyraźniej miał być głównym (no bo to cel ekspedycji) zakończył się błyskawicznie z atakiem małp. Zaczął się natomiast od przycumowania sterowca, więc nie trwał długo. Może potem sesja rozkręciła się, ale moim zdaniem błędem było: śledztwo? - nie, kończmy, czas na eksplorację - eksploracja? - nie, kończmy, czas na walkę z małpami - walka? - małpy to nic przy strasznej pogodzie, trzeba ratować statek przed burzą!.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 09-10-2017 o 16:26.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem