Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 19:49   #1
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
[Komentarze] Bracia krwi

Technikalia z rekrutacji

Standardową mechanikę urozmaicać będą następujące dodatki:
1) niezastąpiony "Alcohol & Tobacco Expansion" autorstwa Jackdays'a w wersji z 2012 roku. Podgląd zasad dla 1.ed po polsku tutaj;
2) precyzujący walki „Tnij i rąb” z „Potępieńca”;
3) czyniący BG spore straty „Pancerz też czuje” z „Księgi wiedzy tajemnej”;
4) rozszerzający efekty opieki medycznej „Czy doktor jest w domu” z „Księgi wiedzy tajemnej”.
Jeśli zastosuję jeszcze jakieś dodatki to na pewno ich efekty nie będą dotyczyć BG.

Kwestie techniczne, być może oczywiste.
1) Awatar z portretem o szerokości 200 px. Grafiki w postach o maksymalnej szerokości 500px. Preferuję odcienie szarości.
2) Narracja trzecioosobowa. Posty wyjustowane. Dialogi od myślnika i kursywą. Myśli zaznaczacie cudzysłowem.
3) Odpisujecie w ciągu pięciu dni od mojego posta rozpoczynającego kolejkę. Będę podawał daty w komentarzach. Podczas zdobywania przez BG informacji w terenie będę odpisywał kilkakrotnie w ramach jednej kolejki.
4) Jak ktoś da mi znać o opóźnieniu to zaczekam ze swoim odpisem. Dłuższe nieobecności (nawet zapowiedziane) mogą szybko odbić się na postaci, gdyż sesja jest przewidziana na maksymalnie dwadzieścia kolejek.
5) Ze względu na tempo posty mogą być bardzo „niewielkie objętościowo”.

Nowinki

Temat sesji otworzę planowo do piątku. Po przeczytaniu wstępniaka zorganizujcie się proszę i zadośćuczyńcie mojej prośbie z rekrutacji - chcę przeczytać opis epizodu z wcześniejszych perypetii Waszej kolorowej grupki. Po jego zakończeniu ruszy właściwa rozgrywka.

Sznurki

xeper
Kerm
Gormogon
Fyrskar
hen_cerbin
Feniu

.doc do pierwszego odpisu

Powiązania

# Albrecht oddałby za swojego brata Josefa życie i bezgranicznie mu ufa.

# Wiktor jest winien Josefowi uratowanie życia.

# Josef czuje się odpowiedzialny za brata i poprzysiągł sobie go chronić.

# Zachariasz pomagał Emmerichowi zdobyć pewne informacje w poprzednim zleceniu, a nawet wystawił mu cel.

Udanej zabawy wszystkim i długich żywotów dla Waszych postaci!
 

Ostatnio edytowane przez Avitto : 12-10-2017 o 22:16.
Avitto jest offline