Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2007, 13:44   #7
Vienu Racadi
 
Reputacja: 1 Vienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Midnight Zobacz post
chociaz jeszcze nie udalo mi sie z niego wyciagnac na czym bedzie polegalo zadanie <Grrr>
Dałbym sobie głowę uciąć, że zadanie mocno powiązane będzie z tym tajemniczym okiem obserwatora. Dałbym ją uciąć, naprawdę, gdyby tylko nie była ona dla mnie tak cenna.

Nie zdecydowałem jeszcze, czy kandydować, nie mniej chciałbym zadać mistrzującego takie oto pytania:
  1. Czy mistrz dopuszcza do gry postacie spoza pierwszej materialnej?
  2. Jeśli nie, to jakie są ograniczenia rasowe (pytam na wypadek zbyt dużych konfliktów kulturowo-światopoglądowych)?
  3. Jak rozumieć określenia "kształt" i "kolor czaru"?
 
__________________
"Tym, co łączy nas na najbardziej podstawowym poziomie, jest to, że wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej planety. Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem. Wszyscy troszczymy się o przyszłość naszych dzieci. I wszyscy jesteśmy śmiertelni" - John F. Kennedy.
Vienu Racadi jest offline