Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2017, 20:46   #4
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
*macha przyjaźnie ręką*

Mam nadzieję, że wspólnie stawimy czoła wyzwaniom i będziemy się dobrze bawić

-----

Ode mnie następujące propozycje/sugestie :

Ustalmy sobie powiązania pomiędzy postaciami, coś oprócz "jesteśmy z X w jednej drużynie". Niech każdy zaproponuje po jednym powiązaniu swojego BG z każdym z pozostałych bohaterów. Niech to będzie cokolwiek, np. "Rudiger jest mi winny dwadzieścia koron, które wygrałem od niego w karty".

Żeby nie pozostać gołosłownym, pierwsze propozycje ode mnie.

- Albrecht oddałby za swojego brata Josefa życie i bezgranicznie mu ufa.

- Albrecht stawia sobie uwiedzenie Sigrid za punkt honoru i nie zraża się kolejnymi porażkami. Oboje są tego świadomi i stało się to w pewnych sensie ich wspólną grą.


-----

Avitto, w jakiej formie ma być ta poprzednia przygoda?

-----

Jeśli ktoś chce się na sto procent bawić w stare WFRP i użyć czarno-białej ilustracji jako awatarka, to mogę poszukać w podręcznikach i innych źródłach. Wiem, że wielu osobom niełatwo znaleźć dobrego avka.

-----

PS xeper, dasz się przekonać, żeby dialekt niziołków nie był tym nieszczęsnym czesko-słowackim?
 
Fyrskar jest offline