Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2007, 14:49   #8
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Wybaczcie ze pisze w imieniu MG ale wydaje mi sie ze zalezy wam na szybkich odpowiedziach.

Co do ksztaltu to z tego co pamietam z sesji chodzi mu o wyrysowanie przez maga ksztaltu w powietrzu o danym kolorze. Trudnosc polega w jego dobraniu. Np. do czaru leczacego nie uzyjesz koloru czarnego a racze jasno zielony lub moze bialy itd.
Co do ras to wiem ze jest raczej otwarty na nowinki. Z tym ze duchow chyba nie przyjmie chociaz moge sie mylic.

A co do zadania to chodzilo mi o dalsza fabule i o co konkretnie chodzi z tym okiem. Jednak jako ze raczej wezme udzial w tej sesji za nic nie chce mi zdradzic szczegolow. <grrr>
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline