Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2017, 12:56   #1
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
[komentarze] Defenders: Next Wave

Witam serdecznie wszystkich Obrońców .

GARŚĆ ZASAD:
1.
Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, z zachowaniem reguł pisowni języka polskiego. Przed wrzuceniem posta starajcie się przejrzeć go pod kątem gramatycznym i ortograficznym;
2. Avatar postaci na 200 pix. szerokości proszę i około 250 wysokości (może być też więcej), nie chcę klocków 200 x 200.
3. Nic nie pogrubiamy (chyba, że jest to imię postaci, do której Wasza postać się odnosi), dialogi od myślników i z kursywą, myśli postaci wrzucamy w cudzysłów i też kursywą;
4. Justujemy i wcinamy posty, żeby sesja była jednolita i przyjemna wizualnie. To samo z graficzkami; można dodawać, byleby były zgodne z klimatem sesji (zarówno arty, jak i zdjęcia). Grafiki o maksymalnej szerokości 550 pix. żeby nam się forum nie rozjeżdżało, wyśrodkowane;
5. Posty rozbijamy na blokowe akapity, by tekst był estetyczny i nie zlewał się w całość;
6. Jeśli czegoś nie jesteś pewna/-y, bądź nie zrozumiałaś/-eś, lub coś niejasno opisałem - dopytaj tutaj, albo na PW;
7. Dwie nieusprawiedliwione tury absencji (czyli dezercja z sesji bez uprzedzenia) oznaczają pożegnanie się z grą. Jeśli ktoś z jakichś względów nie może napisać posta, niech da znać w komentarzach i przy okazji opisze w dwóch zdaniach, co robi jego postać, tak, bym mógł to zamieścić w swoim odpisie. Jeśli tego nie zrobi - ja przejmuję postać i rozstrzygam, co zrobi ;
8. Tempo to 5/2, czyli pięć dni dla Was, dwa dla mnie na posta, choć jeśli Wasze odpisy pojawią się wcześniej, na mój również jest taka szansa. Jak pisałem w rekrutacji, pół A4 to minimum, ale nie zabraniam się rozpisywać, jeśli ktoś lubi. Emocje i przemyślenia postaci zawsze mile widziane;
9. Kwestia G-doca: nikogo do niczego nie zmuszam, ale jeśli będziecie potrzebować robić jakieś dialogi, stworzę Wam odpowiedni dokumencik. Możecie też dialogować we własnym zakresie, korzystając z osobistych doczków.
10. W komentarzach prowadzimy dyskusję na poziomie - jeśli ktoś będzie psuć atmosferę, czepiać się, jojczyć o byle pierdołę, zostanie usunięty z gry;

KWESTIE FABULARNE:
Zanim zaczniemy grę, warto, bym napisał nieco na temat originu Waszej grupy. Jak wspomniałem w rekrutacji, postanowiliście działać pod wspólnym szyldem po walce z Vulture'em i Hawk-Owl'em i to właściwie był pierwszy moment, kiedy napisano o Was szerzej w gazetach. W "Daily Bugle" dostaliście nawet ćwierć strony gdzieś w środku z retorycznym pytaniem: "Czy miasto ma nowych obrońców"? Może któreś z Was zachowało ten wycinek wraz ze zdjęciem całej drużyny? Może wisi w jakimś specjalnym miejscu w Waszej siedzibie?

Właśnie, siedziba. Dopiero raczkujecie w świecie superherosów, więc nie możecie liczyć na finansowanie miasta, Tony Stark odmówił Wam wsparcia i przekazania starej posiadłości Mścicieli (to tak gdyby ktoś wpadł na pomysł zapytania Iron Mana o pieniądze). Musicie mieć jakieś miejsca spotkań, gdzie przygotowujecie się do zadań i omawiacie szczegóły. Gdzie to jest? Co to jest? Działacie w całym Nowym Jorku, jednak głównie na terenach Brooklynu i Manhattanu.

Zespołem jesteście od prawie czterech miesięcy, czy zatem macie dowódcę? A może działacie "na żywioł", bo każdy wie, co do niego należy? Napiszcie.

No i na koniec opiszcie skrótowo swoją postać - tylko te rzeczy, które pozostali mogli się o niej dowiedzieć w trakcie tych czterech miesięcy. Znają swoją tożsamość? Jak się zachowują? Wiecie o co chodzi.

Za chwilę wrzucę wstępniak z rekrutacji, żebyście mogli uzupełnić panele o avatary postaci. Pierwszy post pojawi się, jak już sobie wszystko poustalamy odnośnie funkcjonowania drużyny.

Pozdrawiam i życzę Wam dobrej zabawy!

DOC DRUŻYNOWY
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]

Ostatnio edytowane przez Kenshi : 11-10-2017 o 08:54.
Kenshi jest offline