Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2017, 12:35   #3
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Postanowiłem tym razem, dla zupełnej odmiany od końcowych powitań, być na początku.

Standardowo, powitawszy wszystkich

Przez cztery miesiące każda z postaci dowiedziała się jak ma się do niego zwracać: Blink.
Jest to dość wysoki, szczupły sprinter płci męskiej. Zawsze nosi aerodynamiczny kostium zakrywający całe ciało. Wypowiada się wyłącznie wibrującym, nienaturalnym głosem.
O osobowości ciężko cokolwiek powiedzieć poza tym, iż jest energiczny i nie lubi zabijania.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 10-10-2017 o 12:38.
Alaron Elessedil jest offline