Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2017, 15:34   #8
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich i od razu dziękuję temu paskudnikowi, który wyłudził przedłużenie rekrutacji
Bez tego bym nie zdążył napisać karty.

Jacht super, pomysł ciekawy. Tylko naprawianie tego będzie kosztowne.

Pojawiła się też wzmianka na temat lidera. Patrząc na kandydatów coś się obawiam, że ja skończę jako lider. Zobaczymy, jak to się wykreuje i co zresztą postaci.



Moja postać to uduchowiony robot ninja o numerze seryjnym 0-n1. Założyłem jeszcze na etapie pisania karty, że wszyscy wołają na niego po prostu Oni (jak te japońskie demony).
Samemy twierdzi, że jest japońskim zabójdcą, który świadomie wybrał drogę pokoju.

Wygląda jak robot o demonicznej prezencji wymieszanej z japońską klasyką i stereotypem ninja. Naprawdę jest robotem, o czym więcej mogę napisać drużynowemu technikowi (jak dokładna lista wszczepów). Nie potrafi samemu siebie naprawić, potrzebuje do tego pomocy.

Ma mały arsenał broni i wszczepów (m.in. miecze, łuk, kamy/kusarigamy, shurikeny i kunaie, bustery skokowe, wrotki), do tego potrafi razić prądem. Do tej pory wydawał się być mistrzem w sztukach walki i ogólnopojętego ninjutsu.
Pomimo tego, jest pokojowo nastawiony i omija walkę, jeżeli jest to racjonalna opcja. Wspominał na pewno, że kategorycznie nie zabija. Na pewno powstrzymywałby od tego innych, gdyby spróbowali.

W wolnym czasie często znika bez śladu, medytuje lub oddaje się innym hobby (dosłownie robi trochę wszystkiego, maluje, gra na instrumentach, pisze wiersze, przycina swoje drzewko bonsai), ale na wszystkie spotkania grupowe i wezwania (mamy jakieś komunikatory pewnie) stawia się błyskawicznie.

Parzy wyśmienitą herbatę, bez której nie odbywa się żadne spotkanie.
 
Avdima jest offline