Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2017, 14:47   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jacht - jak dla mnie bomba pomysł. Mam nadzieję, że Kenshi nie odczyta tego dosłownie

Nawiązując do postaci Avdimy, to Blink również będzie w razie czego takim wrzodem na rzyci, który będzie powstrzymywał przed zabijaniem.

Kwestia dowodzenia. Blink jest na tyle w grupie, że współpracuje bez żadnych problemów i na tyle outsiderem, że nie uznaje dowodzenia. Co nie znaczy, że nie można do niego trafić argumentami.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline