Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2017, 01:14   #8
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Odradzam czytanie WAAAGH!, lepiej po wiedzę na temat zielonych sięgnąć do podręcznika od bitewniaka (jak polecił zresztą Warlock). Takie gdybanie i domowe zasady to można na kolanie wymyślić w jeden wieczór, a mięsa - tworzenia postaci - brak.

Żeby nie być gołosłownym, proszę, wieczorkiem zasiadłem i zrobiłem zasady do tworzenia zielonych. Czy jest to zbalansowane? Nie, czarny ork to rasa panów pośród zielonych, gobliny to cieniasy. Tak prezentuje to podręcznik i bitewniak.

Nawet, jeżeli brak balansu brzydzi kogoś doraźnie, to zawsze jest to jakiś punkt startu (można po prostu dodać coś w kilku miejscach) i wydaje mi się, dosyć wierne przełożenie z bestiariusza. Można korzystać do woli, rozpusta. Jeżeli się komukolwiek przyda, będę zadowolony.

https://docs.google.com/document/d/1...cPrdBLr9k/edit
 
Avdima jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem