Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2007, 15:33   #4
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Powiem tak... stosowanie przeze mnie symboli jest raczej odruchowe, nie zastanawiam się nad nimi, nie analizuję: „no, a teraz to by mi się przydał jakiś znak”. Używanie symboliki znanej z naszego normalnego życia jest zatem dla mnie czymś naturalnym.
Co innego, gdy występując jako MG mam ochotę trochę powodzić za noski Graczy... Zdarzyło mi się i zdarza wrzucać do gry NPC-ów będących odbiciem jakichś znanych Graczom bohaterów, tak na przykład postać Władzia Tepesa w Nocy Kupały (kryptoreklama). Moi Gracze przeżywają perspektywę spotkania z nim, zarzucając mi, że chce ich wszystkich powybijać, a tymczasem... to przecież może się okazać bardzo miły pan – ot zbieżność nazwisk.
Unikam natomiast nawiązań scen/dialogów do filmów czy książek, gdy gram z więcej niż 1 osobą, bo wtedy osoby, które załapią aluzję mają niejako przewagę nad tymi, którzy danego odniesienia nie znają.
Poza tym co innego raz czy dwa zrobić psikusa, a co innego gdy Gracze zamiast stosować się do danej sytuacji, przypominają sobie np. jak to było w filmie i co należy tu zrobić.
Taka gra dla mnie po prostu nie ma sensu.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem