Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2017, 15:08   #10
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie ma sensu zabierać się za tak karkołomne zadanie, zwłaszcza, że Ci za to nie płacą. Miała zostać wydana polska wersja, ale widziałem, że na ich głównych stronach wpis o polskim tłumaczeniu został wykasowany. Teraz w ogóle nie mogę tego znaleźć, bo stare linki gdzie indziej odsyłają (na główną stronę), ale na GaleForce9 był spis planowanych tłumaczeń, jednakże pomimo, że polska wersja została wspomniana, to w przeciwieństwie do każdej innej nie było podanego adresu kontaktowego do grupy, która miała się tym tłumaczeniem zająć. Wygląda na to, że jesteśmy na szarym końcu ich zainteresowań, dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby oficjalnie tłumaczenie w ogóle nie powstało.

Mnie interesuje tylko czy WotC w końcu skupi się, tak jak Paizo, na jednej edycji i będzie ją dobrze wspierać, czy też za 2-4 lata będzie trzeba zacząć odkładać "kieszonkowe" na kolejne podręczniki. Póki co wszystko wskazuje na ten pierwszy wariant, ale nie wiem co siedzi w głowach devów.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem