Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2017, 20:11   #72
Buka
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 18604 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
- Wiecznie tylko jakiś Ichor i Ichor, krew, flaki, i dupa blaszana - Warknęła pod nosem V - Wszyscy tu macie nieźle narąbane, nażarliście się zepsutego syfu z automatu? - Powiedziała, niby to do Cotisa, niby do tego nieznajomego świrusa obok nich.

Violet wpatrywała się w milczeniu w konsolę i napisy. Awaria turbiny, inspekcja, jej restart. Tak to trzeba było zrobić, komputer sam dał wytyczne krok po kroku... coś gdzieś za nimi!

Nie, tam nic nie było... a jednak! V mocniej pochwyciła karabin, świecąc jego latarką w poszukiwaniu kogoś lub czegoś, co tam gdzieś przemknęło w półmroku.

- Cotis, pilnuj go - Szepnęła do towarzysza, mając oczywiście na myśli wciąż kiwającą się niedojdę na podłodze - A jak się ruszy to mu strzel w łeb.

- Hej, Ty tam! - Dodała już głośniej - Wyłaź, albo zacznę strzelać! No już! Kim do cholery jesteś i co tu się dzieje?
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline