Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2017, 07:58   #73
Mira
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 16894 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Li Wong stała przed zespawaną śluzą, zastanawiając się co zrobić. Od pewnego czasu bawiła się w dłoni znalezionym inhalatorem.

- Dane, które udało nam się zgromadzić, wskazują na to, iż zaburzenia psychofizyczne pochodząc z atmosfery wewnątrz Arki. Ten inhalator mógł więc chronić denata przed "zarażeniem" lub wręcz przeciwnie, do niego doprowadzić. Myślę jednak, że jeśli któreś z was...albo ja... będziemy już na granicy trwałego szaleństwa, można spróbować go użyć. Ja w każdym razie zgadzam się na to.

Podniosła wzrok i spojrzała bez sympatii na śluzę.
- To samo tutaj, może to ich ostatni bastion oporu... a może gniazdo zarazy, które starali się odseparować. Mówi się, że ludzie dzięki wierze potrafią dokonać cudów. Nam cud by się przydał. W co więc chcemy wierzyć?

Skierowała wzrok na Dogmę, a potem na Waltera.
 
__________________
Co dzieje się z naszymi marzeniami, gdy uświadomimy sobie, że nigdy się nie spełnią?
Stają się naszymi najgorszymi koszmarami.
Mira jest offline