Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2007, 13:42   #4
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Hawkmoon Zobacz post
Dargon wstał, zmierzył wzrokiem wszystkich tu obecnych i powiedział - Tak, ja mam pytanie. Mamy zmierzyć się z urgalami i specjalnymi sługusami Galbatorixa SAMI? - tu elf zaakcentował - Bo jeśli tak, to przygotujcie się, że nie wrócimy, albo, że nie wrócimy wszyscy. - Tu elf znowu usiadł i czekał na odpowiedź.


Arya spojrzała się na Ciebie zimno.
- Jeśli myślicie, że ignoruje tą misje to jesteście w błędzie. Jesteście jednymi z najpotężniejszych elfów, a wojna z Galbatorixem osłabia nas tak, że nie moge dać wam więcej ludzi. On pewnie także nie wyśle dużo osób. Jeśli macie dawać mi takie sugestie które nie poprawiają naszego stanu to lepiej zamilknij.- Po czym zwróciła wzrok w inną strone.
 
Lukadepailuka jest offline