Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2017, 14:31   #1
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
[Wh40k: BC] Mroczne Legendy

Ok panowie. Witajcie.
Cieszę się, że razem zagramy =D

W pierwszych postach (tych oznaczonych jako zarezerwowane) będę starał się umieszczać ważne informacje. Takie jak szczegółowsze opisy planet, czy postaci. Pewnie cała rada regencyjna w końcu się tam znajdzie oraz wasi ważniejsi wrogowie oraz mapy lokacji, czy aktualny stan waszego okrętu/zapasów. Może nawet wypisze wam jakie aktualnie macie rozpoczęte wątki

Waszym zadaniem na teraz jest:
Spisać okręt
Tom już zaczął i ma swoją propozycję. Chciałbym abyście w ciągu najbliższego tygodnia dopięli to na ostatni guzik, gdy ja będę kombinował nad tym jakie kłody wam pod nogi rzucić =p

Pamiętajcie. Gramy w mrocznym uniwersum, ale wy jesteście tutaj KIMŚ.
Jesteście na poziomie łatwego solowania pojedynczego "generic space marine", ale dwóch zgranych astartes (nawet tych "generic") to już dla was wyzwanie.

Wytyczne:
  • Każdy z was ma sobie dobrać awatar o szerokości równo 200 pixeli.
    Jeśli macie grafikę, ale o złych wymiarach polecam https://ezgif.com/, albo napisać do mnie
  • Ze względów estetyki chciałbym abyśmy posty w całości pisali w jednym stylu.
    Zamykając je w poleceniu[indent], [justuj] oraz pisać czcionką [font="Century Gothic"]
  • Dialogi piszemy od myślników, bez żadnej kursywy. Tak jak w książkach.
  • Jeśli w jakimś momencie przesiądziemy się na doca oczekuję, że będziecie pisać swoje wypowiedzi tak aby było jasne która postać właśnie "ma akcję" nawet po tym jak kolorów już nie będzie.
  • Jak wrzucamy grafiki chciałbym aby sięgały one 580 pixeli szerokości (to jest szerokość którą forum jeszcze ogarnia bez tego kretyńskiego żółtego prostokącika "Wielkość obrazka została zmieniona". Jeśli macie obrazek który chcecie wrzucić polecam https://ezgif.com/. Bardzo wygodny w użyciu, tylko trzeba na jakimś innym serwerze to zapisać. Ja używam pinteresta i ukrytej tablicy przeznaczonej do tej sesji

Pamiętajcie też, że gramy sesję Story Telling, a mechanika jest dla mnie sugestią co tam wasze postaci potrafią. Też pamiętajcie, że wszyscy jesteście równi. Może nie w konkretnych dziedzinach, ale jeśli zsumować wasze zalety i wady to wszyscy utrzymujecie się na jednakowym poziomie.

A teraz idźcie i niech Chaos będzie z wami =D
 
Arvelus jest offline