Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2017, 21:42   #9
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- "Nadgorliwy ? Przerost ambicji? Przodkowie, nic dziwnego, że Gendo Nie Chciał go sparować z Enkh... Roznieśliby miasto w popiele..." -pomyślał Daichi słuchając wypowiedzi Marco. - "Spokojnie Daichi... Marco jest nowy na tym terenie. Zawsze temu towarzyszą ceregiele oparte na kłamstewkach i półprawdzie. Jak to, że z grzeczności komplementują się wygląd cudzych dzieci i żon, choć nie masz ochoty na znajomość z nimi. Zwłaszcza, że nie wiadomo co mu w Republice nagadali o Port Alongqin. Albo o reprezentacyjności tej całej Wymiany... "
Widząc jak Przeniesiony puszcza do niego oko z uśmiechem, to aż się wzdrygnął. Co to u diabła ma znaczyć? Znak, że zrozumiał że Daichi z niego żartuje? Albo może znają się z Enkh? Albo, że ma na nią chrapkę i dziękuje za przyzwolenie?
"-Zawsze lubiłem poznawać nowych kolegów i koleżanki"
Bo chyba nie jest z tych co wyłażą z szafy? Swoją drogą namnożyło się ich od czasu jak Korra z Asami...
Nie ma sensu co przesadzać z wyciąganiem przedwczesnych wniosków!! Najwięcej się dowie o Marco przy pierwszym patrolu z nim. Na razie ma za dużo niewiadomych, a za dużo Uprzejmych Ceregieli. Których i Kaburagi musi się trzymać:
- Słuszne podejście sierżancie, idźcie przodem -Daichi utrzymał na twarzy lekki uśmiech. Lekko machnął dłonią, gdy Marko skłonił się przy wyjściu. Chyba za bardzo to wyglądało jak puszczanie dziecka w pierwszy dzień szkoły.
Jak tylko Przeniesiony wyszedł aspirant Kaburagi powiedział do Genda:
- Komisarzu, po tylu latach służby możemy pozwolić sobie na szczerość... Gendo, według ciebie - czy to tylko Ja mam przerąbane, czy Wszyscy?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 27-11-2017 o 21:05.
Guren jest offline