Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2017, 22:13   #21
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
W porządku, to jakbyś mógł podesłać mi na PW jak rozpisywałeś rozwinięcia, bo jeśli jedno poszło na umiejętności, to z kolei masz o jeden punkt za mało (15 miałbyśstartowych więc +2 z rozwinięcia to 17)
No i historia (nie musi być długa), oczywiście Imię postaci i możemy startować
Z tym że na ten weekend wyjeżdżam poza dom (wyjazd jutro po południu), więc faktyczny start mógłby być w przyszłym tygodniu.

EDIT 13.11.2017
Wszystko dosłane i zatwierdzone, więc startujemy

Na początek kilka spraw technicznych:
Chciałbym abyśmy całą mechanikę walk i innych elementów sesji trzymali w temacie o komentarzach (tutaj )
Natomiast po zakończeniu walki lub np. pościgu rozgrywanego mechanicznie, na zmianę ja lub gracz (lub tylko ja jeśli gracz nie da rady) będziemy wstawiali fabularny opis do tematu sesyjnego.

Rzuty wykonuję ja, na razie mogę wklejać wyniki z kostnicy, jeśli okaże się to zbyt uciążliwe, lub dołączą kolejne osoby to raczej zrezygnuję z wklejania.

Czas odpisów: proponowałbym 4 dni dla gracza, 3 dni dla MG. Przy czym podczas walki lub dialogów wskazane byłoby szybsze tempo

Sposoby rozstrzygania walki: Jest ich kilka i chciałbym w miarę możliwości sprawdzić wszystkie. Mógłbym je podzielić jako:
1. Walka normalna z pełną mechaniką. Jak w podręczniku, tura po turze.
2. Walka przyspieszona. Jak wyżej, ale gracz daje delkaracje nap. na dwie lub trzy następne tury w stylu "atakuję wroga A aż padnie, potem atakuję B"
3. Szybka walka. Chyba jest też w polskiej edycji z 2015. Całą walkę rozstrzyga jeden rzut kostką.
Na poczatek i na rozgrzewkę pierwsza walka w tej sesji (arena) odbędzie się jako "1. Walka normalna z pełną mechaniką."

Mapka


Na zielono Enb po lewej Kupiec, po prawej pozostali gladiatorzy.
Na potrzeby tej walki kupiec i gladiatorzy to twoi sojusznicy, działająna twojej karcie inicjatywy, ty kierujesz ich działaniami (jako gracz, nie słuchają się Enba )

Jeśli chcesz, to napisz coś o tym co działo się przed rozpoczęciem walki. Putzho podczas akcj z monetą jest tak zaaferowany, że kompletnie nie zwraca na Enba uwagi.
 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.

Ostatnio edytowane przez Prince_Iktorn : 13-11-2017 o 00:55.
Prince_Iktorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem