Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2017, 20:23   #1
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Noc Krwi

Witam i cieszę się, że zagramy w tak fajnym gronie

Ustalenia organizacyjne:
► Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego,
► Avatarki postaci przerobię i wstawię Wam do panelu sama,
► Czas na odpis: 4 dni dla Graczy i 1 dla mnie,
► Justujemy i wcinamy posty, żeby całość wyglądała schludnie i miło dla oka,
► O nieobecnościach proszę uprzedzać. Nie będę wyciągać konsekwencji za brak posta w terminie, o ile wcześniej zostanę o tym poinformowana. Za każdy brak posta w terminie bez wcześniejszego uprzedzenia gracz otrzymuje żółtą kartkę. Druga żółta kartka eliminuje gracza z gry, a postać ginie bardzo krwawo,
► Posty możecie ubarwiać muzyką i grafikami w rozsądnej szerokości. Współtworzenie świata w granicach zdrowego rozsądku, bez ingerowania w moich BN-ów lub postaci innych graczy,
► Jeśli na sesji zdarzą się jakieś spięcia między postaciami, nie przenosimy tego do komentarzy. Dbamy o przyjazną, miłą atmosferę gry bez wycieczek ad personam. Jeśli ktoś będzie psuł atmosferę, wyleci z gry.
► Kostki po mojej stronie, o utracie PŻ będę informowała tutaj.
► Wrzućcie mechanikę Waszych postaci do panelu sesyjnego (gdy już się pojawi), bym miała ją pod ręką, tak samo ekwipunek.
► Długość postów? Na awatara najchętniej, choć nie zabraniam Wam pisać, jak ktoś będzie potrzebował się wywnętrznić
► Dialogi (czy to w google doc, czy gdzieś indziej) załatwiacie we własnym zakresie i to Wy dbacie o tę kwestię. Ja będę starać się trzymać forum, choć oczywiście jeśli ktoś mnie zaprosi do dialogu - nie odmówię.
Pierwszy post pojawi się pewnie jeszcze dzisiaj, a teraz można się witać i pozdrawiać Miłej gry!
 
Tabasa jest offline