Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2017, 18:08   #3
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
Zagrałbym, gdyby były to warsztaty lub gdyby było zapotrzebowanie na kolejnego sterowalnego NPC'a bez konieczności wchodzenia w mechanikę.
Obawiam się że warsztaty tak jak je tutaj rozumiem (wczoraj odkryłam że mogę sobie sprawdzić jaką dostaję reputację, widać jak ogarniam LI) to byłoby za dużo na moje obecne moce przerobowe. Dlatego też wybieram coś co nie wymaga ode mnie wielkiego prepa czy budowy fabuły od nowa.

Natomiast jedyny enpec jakiego mogę powierzyć komuś i który miałby udział w całej sesji, to postać która siedzi w tej samej kabale (metaforycznie nie jako najmniejsza komórka społeczeństwa magów) co postacie graczy; i to jest rola dla kogoś kto się już u mnie sprawdził jako gracz.
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline