Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2017, 13:53   #111
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Doooobra, no to pozwolę sobie zaproponować dokładniejszy plan działania:

Piątek

Spotykamy się ok. 17.00 na Opolconie (postaram się załatwić nam już wtedy salkę, ale niestety, jeszcze nie mam potwierdzenia)
Ok. 19 idziemy na PKP, gdzie z tego co ustaliłam będzie kilka odbiorów liczowatych (proszę Was jeszcze o potwierdzenia, pw mile widziane, bo nie chciałabym o nikim zapomnieć )
O 20.00 mamy rezerwację na Labirynt Zagadek - kto chce - idzie (20zł), kto nie... może już zwiedzać opolskie knajpki
O 21 powinniśmy się znów zbić w jedną grupę i... cóż, miasto nasze.


Sobota
Postaram się żebyśy od rana mieli do dyspozycji salkę na granie i paplanie na Opolconie.
O 13.00 - prelekcja Armiela
O 16.30 - zbieramy się do Dworku, gdzie mamy rezerwację na część właściwą zlotu.
W międzyczasie mogę wyskoczyć znów na PKP, jeśli ktoś będzie w tym czasie przybywał.

Niedziela
Ok. 10.00 zbieramy się na co najmniej 3 auta do Przysieczy na strzelanie z łuków (bardzo proszę o info kto jedzie, bo musimy dać znać właścicielowi stadniny!), więc nie ma co się przejmować transportem. W zależności od potrzeb będziemy potem robić podrzutki na PKP.
Jest też pomysł, żeby przy okazji osoby mniej zainteresowane strzelaniem pojechały trochę dalej i pozwiedzały sobie Zamek w Mosznej (tak Krakov, wiem, że to pałac, ale obiekt nazywa się "Zamek w Mosznej" handluj z tym ).



Podsumowując:
Potrzebne mi info kto jedzie w niedzielę na małą wycieczkę oraz mile widziane będą godziny Waszych przyjazdów, co bym mogła zorganizować jakieś zbiorowe odbieranki (chyba że ktoś nie chce, to nie )
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem