Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2017, 23:30   #7
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Zięć Andresona popatrzył na teścia gdy spytał o dzieci.
- Nie pytałem. Są roztrzęsione i ledwo im wytłumaczyłem, że mama wyjechała do pracy.- Dopił koniak do końca.
- Czuły i ode mnie zdenerwowanie, więc może Marii coś od nich się dowie. Poprosiłem ją o to jak da radę.- Zastanowił się nad kolejnym pytaniem i westchnął.
- Uczelnia, dom, przygotowywanie się na uczelnie i znowu.- Powiedział jednym tchem, ale szybko dodał by teść nie myślał, że zieńć nie dbał o swoją żonę.
- Czasami wychodziła na spotkania z koleżankami. Caroliną i Emmą. Emme pewnie znasz. Była świadkową naszą i za młodu często w waszym domu bywałą.- Mówił spokojnie zastanawiając się nad całą sytuacją.
- Można by później je rozpytać czy czegoś nie zauważyły. Tata do Emmy a ja z Caroliną się spotkam.- Zaproponował po czym kiwnął głową na propozycję Dominica.

- Zobaczę czy na laptopie coś znajdę. O ile go zostawiła. Często dawała mi z niego korzystać bo ja swojego nie mam.- Zaproponował gdy pokazał mu pokoje, które może przeszukiwać.
Brandon sam zostawił sobie biuro i sypialnie chyba teść z wiadomych przyczyn odpuści przynajmniej te ostatnie pomieszczenie.
 
Hakon jest offline