Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2017, 13:34   #1
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
[Inne] Lake Hills

------------------------------------ Lake Hills ------------------------------------

Powitawszy...

... trzeci raz! I do trzech razy sztuka. Tym razem podszedłem do sprawy strategicznie, zatem mam już wymaganą liczbę osób do rozpoczęcia. Tak, chcę powiedzieć, że tym razem przygoda w Lake Hills się rozpocznie.


Czego zatem zawracasz gitarę, człowiecze, skoro masz już wszystko, co jest ci potrzebne?

Chciałbym zaprosić do zabawy jedną osobę. Będziemy bawili się w towarzystwie (alfabetycznie): Grave Witch i Nami.


Ale do czego w zasadzie chciałbym zaprosić? Bo ten tytuł to tak trochę mało informacji.

Otóż będziemy się bawić w klimacie dark fantasy/thriller/(survival) horror. Sam nie jestem pewien co z tego wyjdzie. Co jednak ma wyjść, wyjdzie. Let it be
Wiem jedno, będzie mrocznie i będę chciał troszeczkę postraszyć albo przynajmniej wywołać dreszczyk.


Coś więcej?

Będzie to inspiracja Alanem Wake'iem. Jeśli nie masz pojęcia o kim mówię, to rewelacja. Nie dowiaduj się, ponieważ proszę o uczciwość i nie zgłaszanie się osób, które wiedzą o co chodzi.
Moje inspiracje są na tyle silne, że znajomość może spowodować, iż zepsuje to rozgrywkę graczom oraz mnie.


Może teraz coś o postaciach?

Będziecie grali artystami tworzącymi. Dostaniecie listę, aczkolwiek jak macie pomysł na kogoś spoza, to piszcie śmiało, ponieważ to są tylko profesje przykładowe.
Ważna sprawa, nie zdradzajcie innym kim gracie. Ani w rekrutacji, ani poza nią. Do pewnego momentu to muszę wiedzieć tylko ja. Zatem postacie się nie znają.

Zatem jakich danych będę potrzebował?
  1. Avatar - zdjęcie poproszę
  2. Imię i nazwisko
  3. Zawód
  4. Wygląd
  5. Charakter
  6. Historia - nie musi być nic długiego, w punktach też będzie ok
  7. Sen - poproszę o opis jednego snu postaci
  8. Cel wizyty - poniżej dostępne są dwa


No dobra, ale co to jest to "Lake Hills"?

Małe miasteczko w Kanadzie znane głównie z dra Williama Browna, właściciela i założyciela szpitala psychiatrycznego "Larch Peak Lodge". Przyjmowane są tam wyłącznie niegroźne, najłagodniejsze przypadki schorzeń psychicznych. Placówka jest nastawiona głównie na pomoc artystom. Masz problem w tworzeniu? Dr Brown jest odpowiedzią. Nie masz żadnych kłopotów, ale chcesz ulepszyć swoją sztukę? Dr Brown pomoże.


Zaraz, zaraz, miała być jakaś lista, a tu ani widu, ani słychu...

Wstępniaki, klimat i więcej informacji poniżej, w poprzednich rekrutacjach:
  1. Rekrutacja 1 ([Autorskie] Lake Hills)
  2. Rekrutacja 2 (Lake Hills)


Co z częstotliwością postowania?

Żadnego szaleńczego tempa. Tura w schemacie 5/2: 5 dni dla was, 2 dni dla mnie.


Jak z dociem?

Przewiduję. Powiem więcej. Początek (2-3 tur) będzie na tyle nietypowy, że będziemy grali wyłącznie na docu. Posty w temacie będę wrzucał tylko ja, a wy nawet nie będziecie wiedzieli czy rozmawiacie z NPCem czy z graczem.
Dalej ilość doca znacząco się zmniejszy.


No dobra, ale do kiedy jest czas?

Szybka akcja. Nie potrzebuję ogromnych KP, więc 29.11 o 23:59 zakończymy rekrutację.
Sesja pojawi się 30.11 lub 01.12.


Jakbym o czymś zapomniał, pytajcie śmiało.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 24-11-2017 o 13:36.
Alaron Elessedil jest offline