Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2017, 17:41   #6
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
W Hârnie by taki pomysł też wypalił, ale to uniwersum dla prawdziwie zatwardziałych symulacjonistów.

Sensu tworzyć rzeczy od zera nie ma, bo wystarczy, że otworzę ACKS, a już wiem, że sześć krów da mi 125 galonów mleka na rok i będę mógł je opchnąć za 120 sztuk złota. Wiem ile krówek mi się urodzi i ile przeżyje, i jakie będą koszty tego całego przedsięwzięcia. Do takiego poziomu detalu sam dojdziesz za... Tak naprawdę to nigdy nie dojdziesz. A jak nie dojdziesz, to po co w ogóle zaczynać.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: psionik, Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 24-11-2017 o 17:48.
Lord Cluttermonkey jest offline