Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2017, 13:09   #9
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Rozumiem, że celujesz w klimaty średniowieczne fantasy? Czy to może ulec zmianie?

Również myślę, że warto scalić wątki jakimś elementem wspólnym. Niech to będzie jakieś miasto objęte kwarantanną, gilida złodziejska, kupiecka może jacyś więźniowie lub rodzina arystokratyczna.

Wg. mnie rezygnując z awanturnictwa potrzebujesz przemyślanego wątku przewodniego. Coś co zatrzyma graczy na dłużej inaczej szybko się znudzi. Rozumiem, że go nie masz, bo nie wiadomo czy piraci, czy chłopi, czy muzykanci. Dlatego myślę, że powinieneś zrobić jak proponował ktoś wcześniej i podpytać graczy czym chcą grać i znaleźć w miarę zwartą tematycznie grupę lub samemu to określić. Samemu będzie najłatwiej .
Kilka twoich pomysłów -> sonda -> jeden wątek przewodni + sandboxowanie graczy i powinno być fajnie.

Mnie np. interesuje sesja złodziejska w klimatach steampunka lub w czasach rewolucji przemysłowej. Ale takim miastem z kwarantanną lub pod oblężeniem na przeczekanie też bym nie pogardził. Jak dla mnie potrzeba konkretów więcej
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 26-11-2017 o 13:40.
Rewik jest offline