Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2017, 14:08   #10
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
Rozumiem, że celujesz w klimaty średniowieczne fantasy? Czy to może ulec zmianie?
Powiem tylko, że tak - celowałem w łaśnie takie klimaty... jednak wcale nie oznaczałoby to że ten klimat się utrzyma - patrz poniżej.

Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
Również myślę, że warto scalić wątki jakimś elementem wspólnym. Niech to będzie jakieś miasto objęte kwarantanną, gilida złodziejska, kupiecka może jacyś więźniowie lub rodzina arystokratyczna.

Wg. mnie rezygnując z awanturnictwa potrzebujesz przemyślanego wątku przewodniego. Coś co zatrzyma graczy na dłużej inaczej szybko się znudzi. Rozumiem, że go nie masz, bo nie wiadomo czy piraci, czy chłopi, czy muzykanci. Dlatego myślę, że powinieneś zrobić jak proponował ktoś wcześniej i podpytać graczy czym chcą grać i znaleźć w miarę zwartą tematycznie grupę lub samemu to określić. Samemu będzie najłatwiej .
Kilka twoich pomysłów -> sonda -> jeden wątek przewodni + sandboxowanie graczy i powinno być fajnie.
Wątek przewodni mam, tylko na inny sposób. Zmiany w świecie miały być w moim zamyśle wątkiem przewodnim. Świat pod pewnymi względami miał ewoluować w dość dynamiczny sposób. Nie chcę zdradzać zbyt wiele.

To prawda, że takie z góry narzucenie kierunku (czyli grupa typu chłopi, muzykanci itp) zapewne byłoby łątwiejsze do ogarnięcią... Jednak celowo tego nie zaproponowałem liczac, że znajdzie się ktoś kto doskonale wyczuje o jakiego rodzaju rozgrywkę mi chodzi. Może podałem za mało szczegółów. A może po prostu by to nie wypaliło. Poczekam jeszcze, zobaczę.

Nie wykluczam, że przy braku chętnych stworze sonde podobną do tej o której wspominaliście, dziękuję za pomysły.
 
__________________
Question everything.
Sumar jest offline