Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2017, 17:50   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
Obczajam. Sam sobie robię cyferki, więc pewnie chwilę to potrwa.

Magowie chyba znowu maja przerypane, prawie mam ochotę przyjąć to jako wyzwanie :P W związku z tym, ile mamy pieniędzy na początek? Chciałbym wiedzieć jak szybko skończyłby mi się soczek.

Edit: W zasadach nie wspomniałeś, że proton ma obniżony współczynnik mocy magicznej, gorzej celuje i broni się przed magią, za to ma lepszy udźwig.

Edit2: Kiedy testuje się Spryt? Przydałyby sie przykłady.
Handelek będziemy uprawiali na początku gry. Około 100 zł będzie na początek, ale jeszcze nie zrobiłem rachunków i księgowości. W każdym razie - mając na względzie podatek od magii - sporo.

Miałem problem z rozdziałem "Tworzenie Tunelarza cz. IV", bo byłoby to mocno skomplikowane, gdybym zaczął odwoływać się do wszystkiego co jest w pliku Excel. No, ale OK: Więź Atomowa ma znaczenie przy Sygnalizatorze przeciążena, Celność magii, Obrona przed magią i Maksymalną ilość zaklęć.

Z przykładami testów to mam o tyle problem, że wolę po prostu, aby to wychodziło w praniu. Czasem ciężko przewidzieć jakich testów będzie więcej jakich będzie mniej, a one w większości są dość domyślne. Na przykład Wytrwałość i Charakter różnią się tym, że pierwsze dotyczy bardziej nadprzyrodzonych przeszków, a drugie na przykład zwykłej interakcji. Pomiędzy Sprytem, a Wiedzą jest cienka granica podobnie jak i między tymi cechami postaci gracza, a gracza. Testy Sprytu mogłyby być użyte na przykład przy jakiejś zagadce, jeżeil gracz wolałby w ten sposób ją rozwiązać. Z drugiej strony postać gracza z niskim Sprytem potrzebowałaby czasu, żeby w ogóle zrozumieć zagadkę - co uniemożliwi rozwiązanie jej przez gracza.

Cytat:
Jak trudny jest test wiedzy na rzucenie zaklęcia nieatakującego w walce?
Zależy od okoliczności i celu. Domyślnie zwykły.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 27-11-2017 o 17:53.
Anonim jest offline