Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2017, 07:24   #10
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Jako zwariowany na punkcie II wojny światowej facet, który kilka powieści szpiegowskich przeczytał (i to jednym tchem) po prostu nie mogę obok tej rekrutacji przejść obojętnie
Garść pytań:
1. Czy dopuszczasz możliwość grania postacią świeżo przydzieloną do agencji (np. przeniesioną z SIS lub innej komórki związanej z wywiadem) ze względu na jej przydatne dla tej misji umiejętności? Jeśli tak, miałbym pomysł na hak dla postaci.
2. Rozumiem, że użycie broni palnej (nie powinno się de facto zdarzyć na misji, ale wentylator zawsze może oberwać czymś miękkim) podchodzi pod użycie umiejętności Zasięg? Nie chciałbym zaśmiecać karty czymś, co już jest "w pakiecie" - wolałbym wyposażyć mojego kandydata w umiejętności prawdziwie specjalistyczne, związane z wykonywanym przez niego zawodem i umiejętnościami.
3. Planujesz użycie Google Doca, czy odpisy będą tylko na forum? Może to wpłynąć na sposób odgrywania przeze mnie postaci, dlatego wolę z góry zapytać.
Czekając na odpowiedzi, wstępnie zacznę szlifować koncepcję - będę modyfikował pod kątem otrzymanych odpowiedzi.
 
Loucipher jest offline