Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2017, 02:16   #9
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Jak wygląda leczenie obrażeń w tej edycji? W poprzedniej było upierdliwe, bo co walka zbieraliśmy ciężkie rany i trzeba było wracać, bo potki były raczej drogie - dlatego rozważam robienie healera. Będzie jakieś niemagiczne leczenie ran?

Edit: Chociaż tłoku to chyba nie będzie, nie wiem czy to nie nazbyt niszowa specjalizacja. Jakie mamy minimum żeby wystartować?

Edit2: "połowa największego z (Spryt, Wiedza i Wytrwałość) to liczba maksymalnej liczby posiadanych Umiejętności" - a cóż to?

@Avitto - na co budowałeś wojownika, siła czy zręczność? Bo zastanawiam się czy warto brać obydwa wysoko, czy może zainwestować w atrakcyjność, ale wtedy nie wiem czy lepiej być silnym czy zręcznym.
Aktualnie mocne strony mojej postaci to Siła, Zręczność, Percepcja, Wiedza, Charakter, ale mamy czaś do jutra, możemy się dogadać.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 29-11-2017 o 15:23.
Someirhle jest offline