Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2007, 11:21   #8
Azmadan
 
Reputacja: 1 Azmadan nie jest za bardzo znany
Azrael przerywając zbieranie śmieci odwrócił się do brata Calistera po czym zmierzył go spojrzeniem od stóp do głów. Przez głowę przeszło mu, że będzie miał ciężkie życie z tym osobnikiem w pobliżu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Widzisz bracie dobrze zauważyłeś „granaty powinny być zabezpieczone i używane w konkretnych sytuacjach wyszczególnionych w odpowiednich rozporządzeniach Zakonu”, ale umknęło twojej uwadze, że mój granat jest zabezpieczony… i nie został on użyty…
Zauważenie tych dwóch faktów powinno bratu pomóc w odpowiednim postrzeganiu mojego postępowania.
Jeżeli brat sobie życzy to mogę bratu lepiej wytłumaczyć ten przypadek, ale nie wiem czy jest taka potrzeba.
Na przyszłość radzę dokładniej studiować kodeks, co pozwoli bratu na głębsze zrozumienie otaczającej go rzeczywistości. Brat nie chce chyba uchybiać zasadom nakreślonym przez naszych zwierzchników.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Azrael po wypowiedzeniu tych kilku słów powrócił do sprzątania. Zastanawiał się jak udało mu się tak zwięźle to wszystko podsumować, zazwyczaj miał więcej do powiedzenia ale cóż potrafił się dostosować do sytuacji.
Nogi do góry nie widzicie że przeszkadzacie w sprzątaniu ???!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konturował w milczeniu zastanawiając się jak mógłby się rozerwać…
Nie granat nie wchodzi w grę…
Transport 7132-B8 ciekawe co przywożą…
 

Ostatnio edytowane przez Azmadan : 05-09-2007 o 07:22.
Azmadan jest offline