Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2017, 15:37   #29
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Czy ja wiem, czy Wsiąść do Pociągu jest takie "strategiczne"? Z pewnością jest to fajny tytuł jako "gra wejścia" dla kogoś, kto wcześniej nie grał, bo wygląda fajnie i jest prosta, ale mnie na dłuższą metę szybko się przejadła. Tzn. raczej więcej w to nie zagram, bo mam silne przeświadczenie, że kolejna rozgrywka nic nie wniesie do mojego życia... Choć oczywiście znam zarówno ludzi, którzy w tę grę wymiatają przeprowadzając jakieś obliczenia statystyczne i wybierając w ten sposób najlepsze trasy (albo najlepsze metody, by komuś popsuć szyki) jak i takich, którzy po prostu uwielbiają tę serię i kupują wszystkie kolejne dodatki. Przy okazji trzeba im oddać, że te dodatki nie są tylko nowymi mapami z innych regionów świata, ale prawie zawsze dodają jakąś drobną, ale istotną zmianę mechaniki, przez co gra nabiera nowego blasku

Tym razem również polecę coś z lżejszych tytułów, co nie znaczy, że jest to gra wyłącznie dla najmłodszych. Ice Cool to gra zręcznościowa, w której "pstrykamy" plastikowymi pingwinkami po złożonej z kilku pudełek planszy przedstawiającej pingwinią szkołę. Część graczy wciela się w uczniów, którzy chcą w czasie zajęć podjeść smaczne rybki, a jeden jest woźnym, który próbuje ich na tym przyłapać.

Zasady banalne, rozgrywka szybka, a wykonanie gry cieszy oko. Warto zwrócić uwagę na detale poszczególnych sal lekcyjnych

 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem