Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2017, 17:46   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Przeczytałem tą rekrutę no i całkiem ciekawie mi to wygląda. No ale nie wiem jak z czasem to mi wyjdzie. Ale jakby co to mam parę pytań.

1 - Jak tu kolega powyżej czyli jak bardzo będzie czuć tą mangę? Bo ja też fanem piszczących głosików z taaakimi oczami to raczej nie jestem. Eksploracja innej rzeczywistości fajny temat no ale jak to jednak ma być po mangowemu to nie dla mnie raczej.

2 - Czy przez te wrota można przejść w obie strony? Czy to bilet w jedną stronę? Ludki co tam pójdą wracają z powrotem?

3 - Zwykłe radio/krótkofalówka działa po drugiej stronie?

4 - Właściwie jak wygląda dotąd ta eksploracja? Ekipa wpada na dzień roboczy i wypada znowu do Paryża czy jest tam jakiś obóz czy co? Jak obóz to jakieś tury/zmiany? Jak długie? Jak daleko od bramy dotarli ludzie z naszego świata?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline