Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2017, 16:22   #7
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Hej hej hej!

Wiem, że na forum jestem z doskoku (głównie siedzę gdzie indziej ) ale mam ostatnio straszny głód na sci-fi i nigdzie, no normalnie nigdzie nic nie ma. Tylko ja prowadzę, prywatnie.

A tak to się nie da no, nie da.

Więc uznałem, że JEDNĄ sesję na LI bez najmniejszego problemu powinienem udźwignąć, nawet z dociem, więc się zgłaszam ale z czym to jeszcze nie wiem nie znam d20 Future za dobrze, ale mam otwarty umysł do erpegów i wieloletnie doświadczenie, więc podejrzewam, że za jakieś 2-3 dni będę specem patrzę na ekipę i wydaje mi się, że brakuje tu jakiegoś inżyniera - ale muszę jeszcze popatrzeć jak działa d20 Future i poogarniać

Od razu powiem, przede wszystkim zależy mi na tym, żeby pograć z dedykacją, w fajnej ekipie, wkręcając się jak najmocniej w przygodę, angażując i będąc jak najbardziej proaktywnym
 
Ferr-kon jest offline