Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2017, 19:45   #10
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 2495 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Glast miał dużo do przemyślenia, a mało czasu, więc przede wszystkim skopiował mapę z okładki (książkę Fryderyka miał nadzieję znaleźć w Boguszewie), i jeśli Antix pozwoli, pożyczył od niej 20zł i zakupił Wichajster. Gdyby chciała doinwestować kolejne 20zł, to mieliby też linę, ale to wyglądało na mało ważny zakup i może lepiej było zostawić.

Natomiast jak już dojechali i zostali poszczuci, Glast przede wszystkim zamknął bramę z powrotem. Nawet jeśli zdecydowaliby się jednak walczyć (co lepiej było uczynić po przeliczeniu goryli) to łatwiej będzie to uczynić choćby kłując miedzy prętami, a może zresztą goryle dało się uspokoić? W każdym razie wyglądało na to, że warto opóźnić walkę.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline