Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2017, 22:24   #27
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Odnośnie powyższych

Komtur, tak wilkołaki mogą przechodzić do umbry i z powrotem. Nie jest to aż takie łatwe dla początkowej postaci, ale potrafią to praktycznie wszystkie wilkołaki.

Eleishar rank 6 danego patronatu żyje tylko JEDEN w danym czasie. Są to wybrańcy najpotężniejszych duchów. Co za tym idzie nie ma wyższych ranków niż 6. Dla porównania wampiry już 6tego pokolenia mają dyscypliny na 7 kropce.

No ale tak już jest. Wampir nowo powstały to cienias przy nowopowstałym wilkołaku, a przy staruszkach jest już dokładnie odwrotnie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem