Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 07:31   #1
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
[Horror/II WŚ] - Agenci Spectrum - komentarze

Siemka


- Witam wszystkich w dziale komentów Agentów Tu jest część brudnopisowa sesji. Tu też pewnie będę robił tradycyjny briefing po swojej turze. A póki co gratuluję każdemu kto się skusił na tą sesję i przeszedł przez robienie postaci i rekrutę


---


Lista Graczy


- Co do listy Graczy i ich postaci którzy biorą udział w tej przygodzie to wygląda to następująco:

- Aiko - st.ag. Gabrielle Beaumont (Francja) > agent + spec od immaterium
- Gormogon - mł.ag. Edvard Christian Gulbrandsen (Norwegia) > spec od starożytnych języków i immaterium
- Loucipher - mł.ag. kpt. John Patrick Wainwright (Wlk.Brytania) > szyfrant + medium


---


Ogólne ogłoszenia



- Uprzedzę, że ten cały system mechy został wymyślony przeze mnie ale tak naprawdę nadal jest w fazie testów. Więc pod tym wzgędem wszyscy tutaj jesteśmy trochę królikami doświadczalnymi Wszyscy macie KP z cyferkami ale mechę będę podporządkowywał pod wygodę prowadzenia sesji. Czyli np. mogę uznać, że by coś się postaci udało musi mieć jakiś poziom cechy na jakimś tam poziomie to się jej udaje a jak go nie ma to się nie udaje. A mogę też i rzucić kostką na coś.

- Co do technikaliów prosiłbym Was o wstawienie w panel sesyjny zdjęć swoich awatarów z KP. Co do rozmiarów to mniej więcej na ok 200 pikseli szerokości. Nie będę ganiał za parę pixeli w tą czy we w tę ale pi x oko chciałbym byście wszyscy mieli awatary podobnej wielkości.

- Co do terminów mnie najbardziej odpowiada tempo ok jednotygodniowe. Najfajniej w zestawie 5+2 gdzie mój odpis w weekendy a Wasz w dni robocze. Ze względu na mój grafik to może się trochę rozjeżdżać o dzień czy dwa ale takie jest docelowe tempo Istotne jest zaś to, że to jedna z paru sesji które gram i prowadzę. Gdy nie uda mi się w jakiejś odpisać w przeznaczonym do tego okienku często się robi obsuwa do następnego okienka. Dlatego tak zależy mi na terminach.

- Często piszę albo w komentach albo w sesji w trybie domniemania. Że jeśli ktoś nie zadeklaruje czegoś to dzieje się to i to. Usprawnia to grę ale wymusza na Graczach odpowiedź, deklarkę czy inną tego typu reakcję. Bo inaczej dzieje się coś co zaznaczam zwykle w briefingu po swojej turze. Dlatego warto patrzeć co za głupoty tam wypisuje na koniec tury Zaznaczam to na wypadek gdyby ktoś miał jakiś żal czy pretensje, że MG mu bez pytania posterował postacią jak nic nie deklarował czy cóś podobnego.

- Bawimy się w grę w której bawimy się postaciami i otoczeniem dość mocno hierarchicznym. Czyli wypada tą hierarchię odegrać. Pamiętajmy o tym Każdy w takiej organizacji ma jakiegoś szefa, i kolegów starszych stopniem, i równych i może młodszym stopniem. Odegranie tej etykiety z tego okresu wydaje mi się dość istotne.

- Z KP jakie wysłaliście wyszło, że postać Aiko jest najstarsza stopniem bo ma st.agenta a postacie chłopaków są mł.agentami więc pod względem siebie są równi stopniem a pod względem postaci Aiko są młodsi. Dlatego zagramy takim trzyosobowym zespołem agentów, pod wodzą Gabrielle, przydzielonych do zadania odszukania i odzyskania tajemniczego urządzenia Niemców jakie może znajdować się na pokładzie "Altmarka".

- Póki co chyba tyle. Sesja powinna się zacząć na dniach, postaram się jak najszybciej zmontować sesję, panel i mam nadzieję chociaż wystartować przed świętami

---

Edyta XII.11

- Wrzuciłem wątek sesyjny w wątki sesyjne. Na razie jest to sama scenka co w rekrucie. Ale jest już panel więc możecie wrzucać swoje focie w awatary. Jakby co to pytać




---

Linki i inne pomoce:

- Jakby co tu podaję link pod rekrutę: http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...-spectrum.html

- Tu podaję link pod docową ściągę Agentów: https://docs.google.com/document/d/1...WWA5QkOU/edit#

- Tu podaję link pod exelową zbiorczą KP: https://docs.google.com/spreadsheets...QQA/edit#gid=0

- Tu podaję link do służbowego doc: https://docs.google.com/document/d/1...uPpYNPQTw/edit
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 02-11-2019 o 05:09. Powód: Dodanie linka do służbowego doc.
Pipboy79 jest teraz online