Wątek: Zwykły dzień
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2007, 10:51   #6
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
-Robota? Nie wiem co to ich wzięło tak nagle, ale od tygodnia tylko robota i robota. Tych to tam... klientów coraz więcej zamiast coraz mniej. Ale narzekać nie wypada, bo przecie praca dobra i piniędzy dużo. Rodzince sie żyje jakoś. Ojciec ostatnio za piniądze co mu wysłałem kupił dwa cielaki i rozbudował warsztat. Coraz lepij im tam. Wpatrując się w naprzeciwległą ścianę sączył powoli piwo z kufla.
-Ale co za brak wychowania z mojej strony. Przecie my sie nie znamy.- powiedział do ochroniarza burmistrza. Zapoznać sie wypada, nasz milczący towarzyszu. Moje imie- Natan. -powiedział wyciągając rękę.
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline