Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 19:47   #30
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
To ja polecę małą grę karcianą, co to niby jest strategiczna, ale nie wymagająca, choć zasady na początku takie trochę... męczące, nie powiem.

Karmaka - czyli gra w wyścigu... reinkarnacji. Zaczynamy jako małe żuczki gnojaczki i rywalizujemy z innymi o nowe, lepsze wcielenie.
Do wyboru mamy trzy typy kart. Możemy być dobrzy, źli, lub pół na pół. Możemy zagrywać pod siebie, lub przeszkadzać innym. Ale uwaga! Karma zawsze do ciebie wraca i czyny wyrządzone innym graczom, mogą obrócić się przeciw tobie, także lepiej uważać, co się zagrywa.
Ogólnie bardzo przyjemna gierka, wiem, że mój opis mało zachęcający, ale na spotkanie ze znajomymi, albo rodziną... w sam raz.

Gra od 2 do 4 graczy.
Czas gry ok 25-45 min.
Od 14 roku życia.
Ładna szata graficzna.
Duża losowość i zmienność rozgrywki.

[media]https://cf.geekdo-images.com/images/pic2582488.png[/media]
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem