Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 00:18   #1
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
GATE - Paris, komentarze


Witam moich graczy w storytellingowej przygodzie

Chciałabym gorąco przywitać nowe twarze: Taive i Viryę, jednocześnie proszę by pozostali gracze ciepło przyjęli nasze świeżynki

Miałam poczekać z tworzeniem tematu sesji i komentarzy do momentu aż będę miała właściwy post, ale już co niektórzy z Was wspominają, że chcieliby się przywitać ze wszystkimi, tak więc idę na przeciw Waszym oczekiwaniom

Biorąc pod uwagę, że ten tydzień mam zalatany do granic możliwości stwierdziłam, że przynajmniej jak mam teraz odrobinę więcej czasu to przygotuję to co mam, żeby w resztę dni skupić się na pisaniu właściwego posta, żeby wyrobić się w terminie

Jestem w trakcie pisania małego aperitif dla Was, które połączę z częścią treści jaką już mieliście okazję przeczytać w temacie rekrutacji (tą z wydarzeń we Francji) i dziś jeszcze umieszczę temat sesji oraz ogarnę jej panel (trochę tego będzie, jest Was ośmioro!).

Podsumowując -> teraz się witamy tu, później oglądamy temat sesji i podziwiamy swoje awatary, a za posty bierzecie się dopiero jak umieszczę właściwy odpis (danie główne), w którym każdy z Was znajdzie coś dla swojej postaci i zacznie się właściwa akcja
Dopiero po tym drugim poście zacznie się tura odpisów dla graczy


PRZYDATNE MATERIAŁY:*

- Artykuł o Legii Cudzoziemskiej

- LISTA NPC

- doc Grupowy (dostęp ograniczony)

- MAPA BAZA 1

* ten post będzie wielokrotnie modyfikowany i będę w nim umieszczać linki do wszystkiego co będzie przydatne do sesji
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn

Ostatnio edytowane przez Mag : 06-02-2018 o 00:54. Powód: aktualizacja materiałów
Mag jest offline