Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 16:36   #4
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Na wstępie zauważę, że z hierarchii stopni wynika, że faktycznie spełniło się moje przewidywanie z wątku rekrutacji:
Cytat:
Napisał Loucipher Zobacz post
Służyć pod piękną kobietą... mrrrrrr Nieźle się zapowiada
Przełożoną kpt. Wainwrighta będzie niewątpliwie piękna i szykowna Francuzka
- Ano faktycznie się sprawdziło


Cytat:
To co, zaczynamy od sceny zaokrętowania na HMS Cossack, czy najpierw odprawa w budynku agencji? Może nasza przełożona skieruje jakieś słowo wstępne do żółtodziobów?
- Hmm... Dobre pytanie. Widzę dwie możliwości. Pierwsze możemy zacząć luźno. Czyli do tej scenki z rekruty i wtedy macie okazję się poznać czy pogadać z oficerami prowadzącymi. I to możecie pisać właściwie od ręki jako pierwszą turę. A druga to zaczynamy na poważnie. Czyli te parę dni później na pokładzie HMS Cossack tuż przed akcją w fiordzie. Ta scena zaczyna zasadniczą cześć sesji. Właściwie to mam już ją na tapecie ale w międzyczasie możecie rozpisać tą scenkę z rekurty. Więc jak wolicie. (Znaczy się dobrze jakby się wasza trójka wypowiedziała Nie będzie przewagi 2/3 to zaczynamy ten drugi wariant i resztę możecie u siebie rozpisać w retrospekcji)


Cytat:
Od razu zaznaczę, że mam pomysł na opisanie sceny zaokrętowania oraz przekonanie komandora Viana, aby "łyknął" naszą przykrywkę
- Brzmi ciekawie A dokładniej coś?



@Wszyscy

- Dopisałem nieco detali do ściągi w doc. Głównie pory doby i sprzęt.

- A tu macie pomocniczy obrazek mundurów Royal Navy:

 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 12-12-2017 o 16:38.
Pipboy79 jest offline