Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2017, 20:25   #696
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jej, ale zaskoczenie... odpala człowiek wieczorem kompa, a tu komplet odpisów... No nic, trzeba siadać i popychać fabułę dalej.

Edyta:

W poście Arvelusa pojawiła się kwestia nauki rytuałów. Doprecyzujmy więc:

Każdy kto posiada kropki w Sophia Patris może uczyć się rytuałów. Odpowiednio pierwsza kropka daje możliwość nauki rytuałów pierwszego poziomu. Druga, daje dostęp do rytuałów drugiego poziomu. Co zaś do samej nauki to są dwie drogi, które opisywałem już Arvelusowi, a tutaj przybliżę je wam wszystkim:

Cytat:
1) szukanie w pismach, znalezienie nauczyciela - znajdujesz i rzucam Int+occult czy się nauczyłeś. ST5+poziom rytuału. 1 sukces, nauczyłeś się w 3h, 2 sukcesy nauczyłeś się w 2h, 3 sukcesy i znasz rytuał po godzinie.

2) samodzielne badania -
Deklarujesz, że chcesz badać rytuał 1 poziomu. Ja ustalam Ci rzut na ST6+poziom rytuału (czyli ST7) i rzucam int+ocult, lub int+ teologię (nie wiem czego masz więcej, ale zawsze biorę większą pulę).

Po osiągnięciu 10x poziom rytuału sukcesów poznajesz rytuał (ja wybieram jaki udało Ci się zbadać)

Jeżeli ty chcesz jakiś konkretny, to daje +1 do ST.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-12-2017 o 21:55.
Mi Raaz jest offline